Hakkımızda

YENİ ÇİZGİ GAZETESİ

 Yeni Çizgi Gazetesi ve Haber sitesi 2008 yılında faaliyete başlayan bir medya kuruluşudur. Gazete bünyesinde halen 1 gazete, 1 dergi ve 1 de İnternet Haber Portalı bulunmaktadır.

Haber portalı (internet yayını)  yenicizgihaber.com adresinde de yaygın bir internet sayfasına sahiptir. 

“Gücünü halktan alır’‘ sloganı ile yayın hayatına başlayan YENİ ÇİZGİ, 2008 yılından beri yayın hayatını sürdürmekte. Yeni Çizgi Gazetesi ve yenicizgihaber sitesi Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Bölgelerine hitap eden, ve bölgenin en büyük metropolü olan Gaziantep’in en çok okunan en geniş kitlelere ulaşan bölgesel gazetesidir.   

Teknik altyapı, erişim, içerik ve yayın kalitesi anlamında en etkin ve en güçlü yerel medya organı olan Yeni Çizgi,  bölgenin en demokrat ve özgür sesi olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

 Yeni Çizgi Gazetesi; web ofset baskıya sahip,  haftalık olarak yayın yapar, 12 sayfaya sahip, özgün içerik üreten, çevre il ve ilçelere de ulaştırılan, farklı toplum kesimlerine yönelik (kadın, çocuk, gençlik, siyaset, kültür sanat, sendika, eğitim vb.) içerikleriyle geniş bir okuyucu yelpazesine sahip bölgenin en kapsamlı gazetesidir.

 NOT; HABER SİTEMİZ İHA abonesidir