Hakkımızda

YENİ ÇİZGİ 

Yeni Çizgi Gazetesi ve Haber sitesi 2008 yılında faaliyete başlayan bir medya kuruluşudur. Gazete bünyesinde halen 1 gazete, 1 dergi ve 1 de İnternet Haber Portalı bulunmaktadır.

Haber Portalı (internet yayını, yenicizgihaber.com adresiyle, aktif ve güçlü bir internet haber akışı olan sayfaya sahiptir.

“Gücünü halktan alır’‘ sloganı ile yayın hayatına başlayan YENİ ÇİZGİ, 2008 yılından beri yayın hayatını sürdürmekte.

Yayın kuruluşumuz; Yeni Çizgi Gazetesi ve yenicizgihaber web sitesi ağırlıklı ve öncelikli olarak Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Bölgelerine hitap eden ve bölgenin en büyük metropolü olan Gaziantep’in en çok okunan, en geniş kitlelere ulaşan, bölgesel gazete ve internet haber portalına sahiptir. 

Teknik altyapı, erişim, içerik ve yayın kalitesi anlamında en etkin ve en güçlü yerel medya organı olan Yeni Çizgi,  aynı zamanda bölgenin en demokrat ve özgür sesi olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Laik, demokratik hukuk devletinden yana taraf olan yayın kuruluşumuz, aynı zaman da objektif ve bağımsız yayın ilkesini benimsemiştir.

 

Yeni Çizgi Gazetesi, web ofset baskıya sahip,  haftalık olarak yayın yapar, 12 sayfadır.

Özgün içerik üreten, çevre il ve ilçelere dağıtımları olan, farklı toplum kesimlerine yönelik (kadın, çocuk, gençlik, siyaset, kültür sanat, sendika, eğitim vb.) içerikleriyle geniş bir okuyucu yelpazesine sahiptir. Bu özelliği ile bölgenin en kapsamlı gazete ve internet haber portalına sahiptir.

NOT Pandemi nedeniyle kağıt baskımız durdurulmuş olup, internet ortamında yayın akışımız kesintisiz devam etmektedir. 

 NOT; HABER SİTEMİZ İHA abonesidir