USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YEREL

CHP Tarsus İlçe Başkanı Şahin iddialı konuştu: Mersin'de CHP'li Belediyelere yenilerini ekleyeceğiz

CHP Tarsus İlçe Başkanı Şahin iddialı konuştu: Mersin'de CHP'li Belediyelere yenilerini ekleyeceğiz

CHP Tarsus İlçe Başkanı Şahin iddialı konuştu: Mersin'de CHP'li Belediyelere yenilerini ekleyeceğiz
16-09-2023 22:42
MERSİN

 

MERSİN- BEKİR ŞAHİN: Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, CHP'li Belediyelerin ayrım yapmaksızın her insana hizmet götürdüğünü, kamu kaynaklarını en adil şekilde kullanarak devrim niteliğinde projeleri yaşama geçirdiğini belirterek, verilen örnek hizmetler nedeniyle önümüzdeki yerel seçimlerde Mersin'de yeni belediyeleri kazanacaklarını ileri sürdü. 

 

 

 

CHP Tarsus İlçe Başkan Şahin konuyla ilgili açıklamasında, "Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerimiz, hem bölgemizde, hem de ülkenin dört bir noktasında milyonlarca insanımıza hizmet vermektedir. Onurlu, dürüst kadrolara sahiptir. Fakat gelin görün ki, kendi becerisizliklerini örtmeye çalışanların, öne sürülen bazı iddialarla ilgili Belediyelerimiz üzerinden partimize laf atmaya çalıştıklarına şahit oluyoruz.

 

 

 

AKP Tarsus ilçe Başkanı  Hasan Podak, geçtiğimiz günlerde, sabotaj ve yalan haberleri ile meşhur bir haber kanalına verdiği röportajda muhabirin sorusuna  'Evet, ıslak mendilden yatağa kadar olan malzemeler internet üzerinden satıldı. CHP belediyelerinden bunları beklemek en doğal durum' dedi! Eğer iddia ettiğiniz gibi ise elbette yapılacak adil soruşturma sonunda suçlular cezasını çekecektir. Fakat, Sayın Podak, Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerden beklenecek en doğal durum bu değildir" ifadelerini kullandı.

 

 

 

CHP'li Belediyelerin pandemiden depreme, sellerden orman yangınlarına kadar her afet döneminde olayların yaşandığı bölgelere ilk intikal eden kurumlar olduğuna vurgu yapan Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, "CHP Belediyeleri halkını düşünür, depremde binlerce yurttaş açta açıkta kalmışken "çadır satmaz!"

 

 

 

Depremzedelere sıcak çorbasını götürür, yemeğini verir. Personeli ile makine ekipmanı ile ilk anda siyasi düşüncesine bakmadan yardıma koşar. Aynı partiden değil diye engellemeye çalışmaz kimseyi.

 

 

 

CHP Belediyeleri, pandemide iki maskeyi dağıtamayanlara karşı maske üretir, dezenfektan üretir, halka ücretsiz dağıtır. Maske satmaz. Ekmek üretir, ücretsiz dağıtır; engellemeye çalışan sizin zihniyetiniz ile de ayrıca mücadele eder.

 

 

 

CHP Belediyeleri, sosyal yardımlar ile bir lokma ekmeğe muhtaç ettiğiniz halkın yardımına koşar. Parti ayrımı yapmaz. Sana bir bana iki demez.

 

 

 

Yani CHP Belediyeleri, meclis yönetimi kendisinde olsun olmasın, akılcı ve insan öncelikli çalışmaları ile kendisini desteklesin desteklemesin "herkes için hizmet, herkese eşit hizmet" anlayışı ile biz parti örgütlerinin çalışmalarında yüz akı olmuştur.

 

Bu yüzdendir ki CHP Örgütleri her an halkın içinde, halkı ile birliktedir. Tarsus'a makam odasının penceresinden bakmamaktadır.

 

 

 

Sayın Podak, "CHP Belediyelerinden bunları beklemek doğaldır" sözünüzün dil sürçmesi olduğunu düşünüyorum. Çünkü, önümüzdeki ilk seçimde Tarsus Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi'ndeki başarılı çalışmalarımızın neticesinde halkımızın desteği ile seçimleri kazanacak, Mersin'de CHP'li belediyelere de yenisini ekleyeceğiz" şeklindez konuştu.  www.yenicizgihaber.com YENİ ÇİZGİ 

 


Editor : Yönetici
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA