USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNCEL

Osmaniye’de ‘Yerinde Dönüşüm’ projesi "

Osmaniye’de ‘yerinde dönüşüm’ projesi gezici tırda anlatılacak. Osmaniye valisi Erdinç Yılmaz, gezici tırı ziyaret etti.

Osmaniye’de ‘Yerinde Dönüşüm’ projesi "
05-09-2023 09:04
OSMANİYE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının, depremzedelerin kendi ev ve iş yerlerini yapabilmeleri için başlattığı ‘Yerinde Dönüşüm’ projesi hakkında bilgi vermek amacıyla gezici tır Osmaniye’ye geldi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından "Yerinde Dönüşüm" projesi hakkında bilgilendirme ve tanıtım yapmak amacıyla Cumartesi gününe kadar Devlet Bahçeli Meydanı’nda hizmet verecek.

Gezici tırı ziyaret ederek görevli personelden çalışmalar hakkında bilgi alan Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız "Yerinde Dönüşüm" ile ilgili bilgilendirme amacıyla bu tırı ilimizde görevlendirdi. Arkadaşlarımız, depremden etkilenen, evi yıkılan, ağır hasarlı olan evlerinin yapılması ile ilgili hibe ve kredi desteğinin nasıl verileceği hususunda detaylı bilgiyi vatandaşlarımıza anlatacaklar. Evini yerinde yapacak hemşerilerimizin bilgilendirilmesinin sağlanmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bakanlığımıza ve çalışan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. 


Editor : Yönetici
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA