USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Mardin de ücretsiz YKS kurs kayıtları devam ediyor

Mardin büyükşehir belediyesi gençlik merkezinde ücretsiz yükseköğretim kurumları sınavı (yks) kursu için başvurular başladı..

Mardin de ücretsiz YKS kurs kayıtları devam ediyor
16-09-2023 14:49
MARDİN

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde ücretsiz Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kursu için başvurular başladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı Gençlik Merkezi, 2024 yılında yapılacak YKS sınavı için çalışmalarına başlayarak alanında uzman eğitimcilerden oluşan eğitmen kadrosu ile tüm derslere yönelik kurslar veriyor. Gençlerin sınava hazırlanma sürecinde her türlü desteği sunan Gençlik Merkezi, Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih ve felsefe derslerine ilaveten öğrencilere rehberlik hizmeti de sunarak sınava hazırlık sürecinde yanlarında olmaya devam ediyor. Gençlik Merkezi her ay deneme sınavları düzenlerken sınava 15 gün kala ise her gün seri deneme şeklinde deneme sınavları yaparak öğrencileri sınava daha hazır hale getirmeyi hedefliyor.

Sınav sonrası tercih döneminde de öğrencileri yalnız bırakmayarak bu aşamada da öğrencilere tercih desteği sunan Gençlik Merkezi öğrencilerin başarısı doğrultusunda en sağlıklı tercihi yapmaları için destek veriyor.


Editor : Admin
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA