USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YEREL

Zafer Partili Pamuk'tan basına teşekkür

Pamuk: Seçim sürecinde elde edilen bilginin habere dönüştürülmesi ve kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧ tarafsız, özgür ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal gelişmenin sağlanmasında önemli bir rolü olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Zafer Partili Pamuk'tan basına teşekkür
08-06-2023 22:50
GAZİANTEP

GAZİANTEP- AYSEL ŞAHİN: Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve 28. Dönem Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Pamuk, seçim döneminde halkın doğru bilgilendirilmesi için fedakarca görev yapan basın mensuplarına teşekkür ettiğini açıkladı.

 

Zafer Partili Mehmet Pamuk yayınladığı mesajda, "14 ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen iki seçimi de geride bıraktık. Çağdaş demokrasilerde çok önemli bir gösterge olan seçim döneminde halkımızın doğru bilgiye ulaşması için basın mensupları da çok yoğun bir tempoda ve fedakarca çalıştı" dedi.

 

Pamuk, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Seçim sürecinde elde edilen bilginin habere dönüştürülmesi ve kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧ tarafsız, özgür ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal gelişmenin sağlanmasında önemli bir rolü olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Son yıllarda medya iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişme, görsel ve yazılı basının yanı sıra internet haberciliğini ve sosyal medyanın etkinlik alanını neredeyse toplumun tüm kesimlerine ulaşacak şekilde kuşatmış; bu nedenle doğru ve tarafsız habercilik anlayışına her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulur hale gelmiştir. Seçim döneminde Gaziantep medyasının tarafsız ve bağımsız davranışı ise takdire şayandır.

İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, vatandaş ile yönetime aday siyasetçiler arasında köprü vazifesi gören basın mensuplarımız, bu yönüyle milletin duygularına tercüman olmuştur.

Bu vesileyle, Gaziantep'te halkımızın gözü kulağı olan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum." www.yenicizgihaber.com YENİ ÇİZGİ


Editor : Yönetici
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA