Çadır kentte yılan paniğe neden oldu
Yayınlanma:
Güncelleme:
Çadır kentte yılan paniğe neden oldu
Yıkıcı depremin 6 Şubat'ta yaşandığı Adıyaman’da çadır kentlerde kalan vatandaşlar çadırlarının yan kısmında yılan olduğunu fark etti. Yılanı gören vatandaşlar biran panik yaşadı.
Sümerevler Mahallesi Millet Bahçesi içerisinde görülen yılan vatandaşlar tarafından yakalandı. Bir bidonun içerisine konulan yılan daha sonra yerleşim alanına uzak bir yere bırakıldı.
Yerel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.