Hava Durumu

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’den örnek davranış

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’den örnek davranış

Haber Giriş Tarihi: 04.04.2024 10:05
Haber Güncellenme Tarihi: 04.04.2024 14:04
Kaynak: Haber Merkezi
Haberyazilimi.com
Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’den örnek davranış

 

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’den örnek davranış

 

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer’den çiçek yerine ÇYDD ve ADD bağış yapın

 

 

MERSİN- YENİ ÇİZGİ: Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer; mazbatasını aldıktan sonra geleneksel tebrik hediyeleri yerine, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneğine bağış yapılmasını isteyerek, örnek bir davranış sergiledi. Başkan Tuncer, bu kararının toplum için daha anlamlı ve faydalı olacağını vurguladı.

 

 

Tuncer; kendisi ve yönetim ekibinin toplumun eğitim, kültür ve sosyal gelişimine katkı sağlama amacıyla böyle bir adım attıklarını belirterek; “Görevimize başladığımız an gelmeye başlayan hediyeler için öncelikle teşekkür ederim. Her biri çok kıymetli ve bizler için çok özel. Geleneksel hediyelerden ziyade, birbirinden kıymetli derneklerimize bağış yapılmasının daha doğru olacağını düşündük.

 

 

Bu bağışların sadece maddi yardım değil, aynı zamanda toplumda bilinçlenmeyi, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hareket etmeyi teşvik edeceğine inanıyoruz. Bu adımın, belediyemizin toplumla daha güçlü bir bağ kurma ve ortak değerlere sahip çıkma çabasının bir parçası olacağına inanıyoruz.

 

 

Bu tarz toplumsal sorumluluk projeleri yerel yönetimlerin sadece altyapı ve fiziksel iyileştirmelerle değil, aynı zamanda toplumsal refahın ve bilincin artırılmasıyla da ilgilidir.

Bu bağlamda, toplumun her kesiminden destek ve katılım bizim için çok önemli. Şimdiden herkese teşekkür ederim. Birlikte, daha güçlü bir gelecek inşa etmek için çalışacağız.” ifadelerini kullandı.  www.yenicizgihaber.com

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.