Hava Durumu

İş insanı Halit Acar’a Üstün Performans Ödülü verildi

İş insanı Halit Acar’a Üstün Performans Ödülü verildi

Haber Giriş Tarihi: 21.01.2024 07:45
Haber Güncellenme Tarihi: 21.01.2024 07:45
Kaynak: Haber Merkezi
Haberyazilimi.com
İş insanı Halit Acar’a Üstün Performans Ödülü verildi

 

İş insanı Halit Acar’a Üstün Performans Ödülü verildi

 

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri 2023 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurulları gerçekleştirildi. DEİK Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanlığına yeniden seçilen iş insanı Halit Acar’a Üstün Performans Ödülü verildi

 

 

Genel Kurulda DEİK Türkiye- Irak İş Konseyi Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Halit Acar yeniden Başkan olarak seçildi. Genel Kurulda Divan Başkan Vekili olarak görev alan Halit Acar, önceki dönemde gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun 5. Ticari Diplomasi Ödülleri Töreninde Üstün Performans Kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödülünü Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve DEİK Başkanı Nail Olpak'ın elinden alan Acar, kıvançlı olduğunu belirtti.

 

 

Türkiye ve Irak arasındaki ikili ilişkiler ve ticaretin gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz

DEİK Türkiye-Irak İş Konseyi görevini başarıyla sürdüren ve iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesinin yanı sıra karşılıklı ticaretin arttırılması yönünde gösterdiği yüksek performansla dikkat çeken Halit Acar, Genel Kurul sonrası bir değerlendirme yaptı.

 

 

DEİK Türkiye Irak İş Konseyi Başkanı Halit Acar "DEİK İş Konseyleri 2023 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurullarında Divan Başkan Vekili olarak yer almanın ve Türkiye-Irak İş Konseyi Başkanlığı’na ikinci kez seçilmenin gururunu yaşıyorum. Beni Divan Kurulu Başkan Vekilliğine layık gören tüm yürütme kurulumuz ve üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

Türkiye-Irak arasındaki ticari ilişkileri en üst düzeye taşımak için verdiğimiz mücadelenin yanı sıra, iki ülke dostluğu için de çalışmaya hız kesmeden devam edeceğiz. Bu yolda benimle beraber ter dökecek Yürütme Kurulumuza yeni dönemde başarılar ve kolaylıklar diliyorum. 2024 yılında da Türkiye-Irak arasındaki ikili ilişkilerin gelişmesi ve karşılıklı ticaretin artması yönündeki çabalarımız devam edecektir" dedi.  www.yenicizgihaber.com YENİ ÇİZGİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.